Hiirte defitsiit

Kujutage ette, Eestis on konkreetne defitsiit – väikesed nahast hiired, kolm tükki pakis. Poest öeldi, et neid tuleb harva ja siis ostetakse kohe ära. Eelmise paki kaks ülejäänud hiirt sabatustas väike inimlaps, kes meil mõnda aega tagasi hoida oli – tema ettekujutluses ei saanud Linda ju trepi küljes nööri otsas rippuvat hiirt kätte, mistõttu eemaldati hiir oskusliku randmenõksuga ja viidi ilusti kassile diivani peale. Selle nööri otsas ripub hetkel vahuveini kork ja kaks hiiresaba. Nii, et kassi mänguasjade parandamisega läheb natuke aega.

Vahepeal uudiseid paari päeva tagusest eksperimendist kass õue viia. Kuna ma unustasin traksid laenata, siis tõstsin kassi suuremat sorti puuriga varjulisse kohta. Alguses oli elukas ikka natuke hädine ja kaebles maailma üle, kus ei ole lage ega seinu. Aga võime öelda, et Loodus võitis – Linda hakkas päris varsti tuules liikuvate rohukõrtega mängima ja eksperiment lõppes sellega, et neiu sõi õndsalt muru, mille ma puuri vahelt sisse lükkasin.

Hiljem sain hoiatuse, et kui kassid õues käima harjutada, siis nad hakkavadki seda nõudma, nii et nüüd ma mõtlen, et ehk ei tohiks teda rohkem õue viia – selle otsuse saab tema tulevane päriskodu teha, et kas nad tahavad temaga jalutamas hakata käima või mitte.

Rubriigid: Linda. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Hiirte defitsiit

  1. jflash ütles:

    See välja laskmine on täpselt nii nagu kirjeldasid – saab maitse suhu ja siis ei lase enam elada, käib ukse juurde ja kräunub! Kahjuks seda enam välja ei kasvata 😦

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s