Linda uues kodus!

Eile läks Linda uude koju, millega on Hoiukodu ülesanded pidulikult lõppenud. Aitäh kõigile, kes neiule kaasa elasid ja kodu aitasid otsida! Ma tõesti loodan, et nüüdsest on tal Oma Inimesed ja see on viimane kord, kui ta koduvahetuse stressi peab üle elama.

Mis hoiukodusse puutub, siis täna hommik oli imelikult vaikne. Keegi ei jutustanud hambapesu ajal heleda häälega, mis öösel juhtus. Naljakas, kui kiiresti inimesed harjuvad – kontrollisin üle, Linda oli meie juures ainult seitse nädalat. Aga ma tõesti ei suuda meenutada, kuidas kodu tundus ilma selleta, et tšikk oma imelike nurrnäunurr häälte saatel uksele vastu jookseks. Eks laseme emotsioonil natuke jahtuda ja otsustame siis, kas  meie kodust saab veel kunagi hoiukodu või mitte.

Rubriigid: Linda. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

3 Responses to Linda uues kodus!

  1. Mann ütles:

    Jah, esimene kasulaps jääb kauaks hinge. Esimene toob kaasa soovi ikka ja uuesti päästa elu. Meie kodust on läinud oma viiskümmend kasulast ja igaüks võtab sinust midagi kaasa, aga sina saad ka kamaluga juurde. Aukartuse ELU ees ja oskuse isetult armastada. Ilmselt ka teadmise, et me kõik oleme tehtud samast ainest- kassid, koerad,muud loomad ja inimene. Ilmselt oleme pärast seda paremad vanemad, vanavanemad, sõbrad ja kolleegid. Jõudu hoiukodule!

  2. Riina ütles:

    Linda on üks äraütlemata tore kass ja mul on hea meel, et ta lõpuks meie juurde jõudis. On üks suur, suur sõber. Võõraid pelgab endiselt ja kardan, et selliseks häbelikuks jääbki.

  3. Riina ütles:

    Unustasin – suur tänu Kassiabile ja hoiukodule!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s