Konservi ja tsirkust!

Kas kassile kodu otsiv blogi peaks kirjutama, et kui kassidel oleks psühhoanalüütikud, siis Isis oleks perfektne patsient? Võimalikke kodupakkujaid see ilmselt hordidena juurde ei too…  Igal juhul, ma pole veel näinud nii vastuolulist kassi.

Ruumi uurides võiks teda iseloomustada sõnadepaariga arg-uudishimulik. Kuigi käies on kogu aeg kõht vastu maad ja silmad suured, siis esimese päevaga sai läbi uuritud kohad, kuhu eelmised kassid pole ka kuu ajaga jõudnud – kraanikauss seestpoolt ja kapid pealtpoolt.

Inimestega suheldes on ta sama vastuoluline – lähenedes jookseb  eest ära, susiseb, uriseb. Samas, kui lähenemise osa on tehtud ja teda sügada, siis jookseb inimesega kööki kaasa, hõõrub rõõmsalt ja konservi nähes üritab jalgupidi üles tulla. Kui see tuju üle läheb, siis loomulikult susiseb edasi. Panen kõik need sümptomid hetkel hirmu arvele, ikkagi uus koht. Kui kuu aja pärast sama seis on, siis on tegu lihtsalt tujuka diivaga 🙂

Trepp tundub olevat kasside lemmik-koht:

Praktilise poole pealt nii palju, et hetkel tundub, et talle krõbinad lihtsalt ei meeldi. Konservi sööb hirmsa hooga ja küsib juurdegi. Eks hakkame erinevaid krõbinaid proovima, vahel on kassid enda toidu osas päris valivad.

Rubriigid: Isis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s