Telekas kui stressileevendaja?

Kasutasin eile õhtul head vihjet, et kassile võiks ööseks raadio mängima jätta, ehk ei tunne ta ennast siis nii üksikuna? Kuna ma pole kodus kunagi raadiot kuulanud, siis otsustasin selle vahetada VH1 vastu – muusika on, natuke valgust ka… äkki aitab? Ei taha nüüd ära sõnuda, aga terve öö jooksul tegi ta vist ainult paar haledat näud.

Samas ei olnud VH1 repertuaar terveks ööks vist ikka sobiv, kuna hommikul saabus unise näoga kass vanni alt pesukausist magamast. Ehk peaks täna öösel klassikalise muusika kanali jätma talle?

Rubriigid: Isis. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

3 Responses to Telekas kui stressileevendaja?

  1. regardant ütles:

    Jäta Animal Planet. Seal on närilised ka mõnikord tegutsemas…:)

  2. Mann ütles:

    No nii, ja mina mõtlesin, miks Isis vahel öösel magas nagu kott. Tõepoolest, telekas jäi vaikselt mängima. Muusikateraapia on hea mõte. Inimesele sobib Corelli, Mozart, Debussy, Hendel, Hayden, Bach jne. Aga need relax CD plaadid- muusika ja loodushääled? Hädasti on Eestis vaja loomabiheivioriste.

  3. Mann ütles:

    Ega ma neid teadmisi nüüd animal’ ist küll ei korja. Pigem ikka humaanmeditsiinist. Veterinaariat saab lihtsalt juurde loetud. Aga mu tütar hakkab Turovski juhendamisel õpilasteadustööd tegema ja tema pakkus just teemaks muusika mõju kasslastele ja koerlastele.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s