Mustad kõrvad ja rehabilitatsioon

Vahepealsetest arengutest nii palju, et Apelsinil küüsi lõigates (värisev kass fliisist teki sees) avastati, et kõrvad on päris mustad ja tükke täis – see tähendab enamasti lesti. Ravi ei ole keeruline, küll aga tähendab järelravi ülepäeva kõrvade puhastamist, et põletikku ei tekiks. Mis omakorda tekitas mure, et kui nüüd Apelsini ülepäeva ahistama hakata, siis äkki ta hakkab inimesi lõplikult vihkama? Aga tervise arvelt kompromisse ei tehta ja varsti istus värisev Apelsin süles, pakk vatitikke kõrval.

Apelsini kiituseks tuleb öelda, et süles ei toimunud mingisugust susisemist ega kaklemist, kassineiu kannatas kõrvadega toimetamise vapralt ja vaikselt ära. Puhastuse lõpuks võeti nõuks teda natuke ka sügada – noh, et äkki natuke lohutab? Ja ennäe, tibi ei plaganudki kohe minema, vaid lasi ennast sügada ja isegi nurrus veidike. (See muidugi ei takistanud teda inimesi kartmast enne järgmist kõrvapuhastust, mis samuti lõppes sügamisega…)

Ühesõnaga, nüüd on Apelsinil ametlik rehabilitatsioon – korra päevas otsitakse ta ahju pealt või diivani alt üles ning toimub sügamiskuur. Hetkel on seda toimunud veel liiga vähe kordi, et komisjon näeks olulist muutust, aga oleme kindlad, et temast saab väga tubli rehabiliteeritu 🙂

Rubriigid: Apelsin. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s