Nurru-äratus-kell

Ma mõtlen ja imestan – kas Roosi puhul kehtib sama loogika, mis klassi kõige ilusamate tüdrukutega, keda poisid lihtsalt ei julgenud tantsima võtta? Tegin enda jaoks kiire statistika ja selgus, et hoiukodust leidsid kassid kodu keskmiselt ühe kuuga. Kõige kiiremini läks uude koju Sveta (23 päeva), kõige kauem oli hoiukodus esimene hoiukass Linda (50 päeva, aga keset suve). Roosi on kõige sõbralikum nurrukass, kes hoiukodus üldse olnud on ja temal läheb hetkel 52. päev.

Ei teagi, kas arvatakse, et kui ta mulle nii meeldib, siis ehk jätan endale või siis otsitakse kasse, kes rohkem päästmist vajavad? Esimesele küsimusele vastan igaks juhuks ära, et endale ma teda kindlasti jätta ei saa.

Igal juhul, jääme ootama kodu, kus on puudu üks täistuuridel nurruv  kass. Lisaks elektri tootmisele õppis Roosi ära ka nurru-äratus-kella funktsiooni. See on sarnane tavalisele äratuskellale, aga alustab lihtsalt tööd paar minutit hiljem – siis on vaja voodisse ronida, kõrva nurruda ja ennast kõigi teki alt välja ulatuvate osade vastu hõõruda. Kuna tavaliselt jääb esimesena inimese nina ette, on äratused viimasel ajal ebamugavalt efektiivsed ja karvased 🙂

Rubriigid: Roosi. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s