Pehme äratuskell

Muhvi on viimasel ajal hakanud taas varahommikuti ja õhtuti elavnema. Eks ole oma osa selles, et ilmad on soojad ja polstrit on veel omajagu kaasas tassida. Samas on päris armas hommikuti ärgates avastada, et tibi istub voodi serva juures, tagumised käpad enda pesas ja esimesed madratsi peal ning nurrub täiest kõrist. Eriti armas on ta muidugi nendel hommikutel, kui nurrumine algab pärast äratuskella, mitte enne.

Üldse on tegu selles mõttes naljaka kassiga, et ta magab oma ettenähtud pesas, kogu aeg. Enamasti on kassid ikka padja peal või mõnes muus võimalikult ebamugavas kohas. Ja asi pole selles, et ta ei jõuaks voodile hüpata, see on mul väga madal. Lihtsalt, kui ta tuli, panin ma talle voodi kõrvale pesa, sinna ta igal õhtul suundub ja sealt ta hommikul väljub. Ilmselt talle meeldib roheline pesa värv.

P.S. Sain lõpuks enda arvuti ja telefoni suhted korda. Täpselt üks kuu läks aega, nii et ärge tema figuuri üle selle video järgi otsustage, ta on juba palju saledam.

Rubriigid: Muhviine. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Pehme äratuskell

  1. Krista ütles:

    Ohoo! Või et Muhv mängib kohe nii aktiivselt. Väga üllatav, sest õues ta mängis nii ühe käpaga ja möödaminnes. Aga et ta oma kohta (pesa) hoiab, see oli ka minevikus nii. Selline korraarmastaja kass! Tubli!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s