Per aspera ad lectus

Muhvi on viimasel ajal aru saanud, mis kasu toovad dieet-toit, liigeserohud ja mõõdukas liikumine. Diivan on vallutatud! Eile õhtul lugesin mõne tunni ja neiu käis vähemalt kolm korda diivani peale ja maha, kusjuures enamuse ajast nurrus ta pehmemal pinnal, ainult vahepeal pidi põrandal end jahutama.

Huvitav on vaadata, kuidas Muhviine on enda kaalukama kehaga arvestama õppinud, sellest lähtuvalt on tema hüpped veidi teistsugused kui kassidel tavaliselt. Diivani peale hüppamine on lihtne, aga maha saamiseks tehakse eraldi liigutusi. Kõigepealt läheb Muhvi diivani servale, siis viskab peaaegu kõhuli, libistab esikäpad põranda poole ja kui need on poolel teel, siis tõukab ka tagumistega ära. Ma ei tahaks seda võrdlust tuua, aga protsess näeb natuke sedamoodi välja, nagu lupsaks hüljes kivilt vette 🙂

Noh, läheme reisima?

(Vabandust foto kvaliteedi pärast, alati pole fotokat käepärast ja tegin telefoniga.)

Rubriigid: Muhviine. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to Per aspera ad lectus

  1. kassilausuja ütles:

    Kas see müstiline hüppamine pole mitte rohkem seotud Muhviine lampjalgadega mitte kaaluga,sest alla hüppamine on tõsise lampjalgsuse korral valulik. Aga Muhvi näeb fantastiliselt hea välja. Oled teinud super tööd. Au ja kiitus!!

  2. Katja ütles:

    Jah, see on kindlasti ka lampjalgadega seotud, lihtsalt kui on kilo vähem käppade peal, siis ilmselt teevad ka jalad vähem valu.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s