Fui, koer!

Eile hommikul ärkas Muhvi ringutades ja päev tundus ilus tulevat. Ainult üks asi oli imelik, kahe toa vahele laia ukseavasse oli tekkinud tõke, mis ei lubanud magamistuppa minna. Kuna pehme ase, toit ja liivakast jäid kõik elutoa poole, siis ei osanud Muhvi midagi paha aimata ja asus hommikuste krõbinate kallale.

Mõned tunnid hiljem tuli aga üllatus – magamistoa poolele toodi väike haisev elukas, kes muuseas tundub inimesele meeldivat. Arusaamatu. Muhvi otsustas alguses seda teotust ignoreerida, ehk viiakse varsti jälle ära? Täna hommikul kella viie paiku ei olnud aga olukord muutunud, magamistuppa ikka ei saanud. Selle üle tuli valjuhäälselt pahameelt avaldada, et inimene ikka aru saaks – ta protesteerib kõvasti!

Inimese poolt vaadates on Muhvi siiski päris viisakas olnud (olgu, kui kella viiene kontsert välja arvata). Norib ikka pai, käib vahepeal üle serva vaatavat Lolat piidlemas ja pole siiamaani susisenud. Ma ausalt ei arvanud, et see väike vahesein nii hästi tööle hakkab. Praegu ongi nii, et Muhvil on köök-elutuba ja Lolal magamistuba-vannituba. Aastaid nii ei elaks, aga esimesteks päevadeks on see väga hea lahendus.

Rubriigid: Muhviine. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to Fui, koer!

  1. kassiabituba2 ütles:

    Oi kui armas “väike haisev elukas” 🙂 palju õnne! aga kassid on koerte suhtes tegelikult väga sallivad ja mina julgustaks kohe varsti Muhvi ja Lolat üksteisega tutvust tegema. Muidugi inimese valvsa pilgu all. Ja Muhvist on ikka nii mõnus ja tüüpiline toakass arenenud. Palju kallisid ja paisid talle! Ja Lolale ikka ka

    Hedi

  2. kassilausuja ütles:

    Oh, pole hullu. Minu kiisud õnnistasid Santat liigse pealetükkivuse eest mõne kriipsuga nina peal ja siis oli edasi suur rahu. Vahel tekib väike nagin kes on ikka see kõige esimene Jonny või Santa, aga üldiselt saavad hästi läbi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s