Luna, uje kassineiu

Kuna blogi oli mõnda aega Muhviine sanatooriumisse jäämise ootuses vaikne, on viimane aeg see viga parandada. Saage tuttavaks – Luna*. Õrn ja leebe kass, kes paraku kassiabi suures hoiukodus kuidagi inimestega ühist keelt ei osanud leida. Huvitav lugu on see, et tema õde Hurmi on küll samades tingimustes üles kasvanud, kuid ääretu inimlemb.

Luna on umbes aastane, kassiabisse sattus ta maikuus. Enne seda elas ta väikeses keldriboksis, kus neid õega küll toideti, aga ilmselt jäi just temal inimkontaktist puudu. Eraldi hoiukodus saab talle ekstra tähelepanu pöörata ja inimesega harjutada. Tõeliselt huvitav on jälgida, milliseks kassid koduses keskkonnas aja möödudes muutuvad. Mõnest saab mänguline panter, teisest nurruv süleloom. Aeg näitab, milliseks arglik ja kinnine La Luna muutub…

Briljantse plaani ainuke nõrk koht on Lola, kes igale kassile heameelega kõrvapesu teeks ja nendega tuba pidi tuuseldaks. Nii, et esimese hooga kolis Luna hoopis Baghira juurde, kus ta koeraga kokku puutuma ei pea.

Selline tasane kiisu oli ta kassiabis:

*Kassiabi albumis oli tema nimi Lembi. Kuna ta ise oma nime ei tea ja “m-b” kombinatsioon pole kutsumiseks kõige suupärasem, siis lühendasin selle Lunaks. Muuseas tähendab La Luna hispaania keeles ka kuud, mis on selle kassineiu kahvatut ja kauget loomust vaadates väga sobiv. Ühtlasi saaks temast hea kass astronaudile.

Rubriigid: Baghira (Kira), Lola, Luna. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Luna, uje kassineiu

  1. Pingback: Lembi hoiukodus « kassiabituba2

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s