Draama ja küünte kaotus

Luna on viimastel päevadel veetnud aega vannitoas oma pesas maailma üle järele mõeldes, süües ja vahel sügamise peale nurrudes.

Nädalavahetusel suutis ta tekitada päris suure ehmatuse, kui äkitselt muutus täielikuks fuuriaks – turtsus, sisises, ähvardas käppadega lüüa ja oli üldse ääretult vaenulik. Targematega konsulteerides selgus, et see juhtub vahel väga stressis kassidega, kes ei oska uues keskkonnas kuidagi olla ja siis muutub kogu maailm vaenlaseks. Õnneks saime sellest üle ja rohkem ei ole tusatuju peale tulnud.

Kuna hoiukodus on ka püsikass Baghira, kes Lunat natuke kardab, siis tulevase eduka kohtumise nimel oli vaja täna Luna küüned ära lõigata. Tal polnud neid vist kunagi lõigatud, igal juhul oli tegu väga teravate, perfektselt kaardus lõikeriistadega. Kassi teki sisse saamine ja paanikas rabeleva looma küünte lõikamine tekitas stressi nii inimestel kui kassil. Luna pidas aga vapralt vastu ja ei muutunudki sisisevaks fuuriaks. Paar minutit peale hirmsa protsessi lõppu võttis ta armulikult vastu lepitusmenetluse korras pakutud kana. Turvalises pesas tagasi olles kõlbas isegi natuke nurruda ja hiirega mängida.

Rubriigid: Hoiukodu. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s