Kass, kes kõnnib…

Head uudised! Viimasel ajal on mitu inimest Lunat kõndimas näinud 🙂 Ma saan aru, et kasside puhul ei ole kõndimine asi, mille üle eriliselt rõõmustada, nad teevad seda kogu aeg. Luna oli aga siiamaani nii kartlik, et inimestega suheldes ja pai norides ta kas lamas või roomas. Sellest kassist saaks kuldaväärt partisani – viimasel ajal suutis ta lausa vannitoa kahhelplaate pidi liuelda, esimesed käpad libisemas ja tagumised hoogu andmas.

Sel nädalavahetusel on Luna proovinud inimeste juuresolekul lausa kõndida. Hetkel on need katsetused veel arglikud, kui tema poole seljaga olla või siis keset nurruhoogu, kui kassielu on ilus ja ei ole aega hirmudele mõelda. Ja kui ta juba püsti on, siis tuleb enda nina kõige vastu hõõruda ja näidata, kui tore kass ta on. Selle ennastunustava hõõrumise käigus lähevad asjad küll vahel natuke ümber, aga tühja kah, vähemalt on stress lahkumas 🙂

Arvestades, et Luna on kahe nädalaga hakanud päris kiiresti peidukast välja tulema, siis pakun, et nädala-kahe pärast tuleb ta juba inimestele uksele vastu. Kui ta kunagi uude koju saab, siis vean kihla, et mõne nädalaga on pere oma ilusate roheliste silmade ja nurruga ümber käpa keeratud.

Rubriigid: Luna. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s