Kass(ius) laste-loomadega perre

Eile tuli hoiukodusse nooruke Kassius, kes on väga tavapäratu hoiukass. Enamasti tulevad hoiukiisud kartlikuna, istuvad ahju otsas või vannitoas ja inimestega hakkavad suhtlema alles mõne aja pärast. Kassius astus tuppa, tutvus ruumide ja loomadega ning mõne aja pärast oli ennast kenasti sisse seadnud.

Naljakas lugu on see, et hoiukodu blogi loetavus on kõige kõrgem olnud nende kasside puhul, kel on tervisemured või kes on erakordselt arad. Nende puhul on mul rohkem kirjutada, et kuidas edasijõudmine läheb. Teisest küljest on lugejatel rohkem draamat ja rõõmu, kui kiisuke lõpuks kapi alt välja tuleb 🙂 Kassius käib kapi alla ja sealt välja sellise kiirusega, et iga kord ei jõuaks isegi säutsuda.
Suvine pilt, veel titenäoga:

Ühesõnaga, hoiukodus ootab oma peret kompleksivaba kassipoiss, vaktsineeritud ja kastreeritud. Kindel on see, et ta vajab enda ümber rahvarikast ja rõõmsat melu. Ma pole vist kunagi saanud kirjutada kassist, kelle puhul sobib ütlus “mida rohkem, seda uhkem!”. Lapsed, täiskasvanud, vanavanemad, kassid, koerad – mida rohkem rahvast kodus, seda rõõmsam on Kassius.

Rubriigid: Kassius. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s