Kiri Kassiuselt

Kassiuse uus pere saatis kirja juba üle nädala tagasi, nüüd jõuan ka selle avaldamiseni 🙂


Tere!

Meil läheb hästi, huvitavalt 🙂 Siiani jätkub kõiksuguste pindade avastamine. Öösiti on peale esimest ööd ilusti magamistuppa mangumata püsinud. Tal on allkorrusel 5 erinevat akent öisteks õuevaatlusteks, õhtulköetud soe ahi, lõputult pehmeid pikutamise võimalusi, peidukaid, mänguasju jne. Öised-hommikused wc-s käimised on selle-eest kiisu poolt turvatud saatjana. Ta on meil kogu pere lemmik, ka kõige pisem räägib lasteaias säravate silmadega enda ilusast nurrumootoriga kiisust:)

Isu on tal hea, saab Royal Caninit, ussirohugi saime sisse antud, kõrvad puhastatud. Fliisi peal hakkab Jazzikene eriliselt sõtkuma, huultega lutsutama riidenurka, kõvasti nurruma. Meie kassibeebi:)

Tal on iseäralik komme kraanikausist vett lakkuda, vee vulisemise häält kuuldes kohe jaol:) Kuigi vahetan vett, pesen söögi-joogikaussi mitu korda päevas. Ta nagu ei märkakski joogikaussi, kui see mitu päeva sama koha peal seisab (söögikausi kõrval). Nii kui veekausi asukohta veidi nihutan või üldse teise kausi joogivee jaoks võtan, märkab ta jälle kausist juua mõned korrad ja jätab valamu lakkumata. Ilmselt mingi värske vee saamise refleks loodusest?

Suur aitäh toreda kassikese eest!
Õnnistatud advendiaega!

Rubriigid: Kassius. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s