Ajakirjanduslikud probleemid probleemivaba kassiga

Rubia elas sisse nii kärmelt, et nüüd on mul täitsa mure tema kohta kirjutamisega. Mul ei ole küll toimetajat, kes populaarseid lugusid nõuaks, aga tulemus tundub olevat sama mis ajakirjanduses – ainult headest asjadest on raske kirjutada. Probleemi puhul saaks rääkida lahendusvariantidest, raporteerida edusammudest või väikestest võitudest. Ärge saage valesti aru, kassidega koos elades hindan ma tervet ja hea närvikavaga kassi kõrgelt, lihtsalt blogipostitused tulevad neist igavamad 🙂

Püüan kirja panna, mida ma hetkel tema kohta tean. Söögiisu on hea, uni samuti. Esimestel päevadel pole ta palju mänginud, aga see võib veel kohavahetuse stressist olla. Koer ju ka tuterdab igal pool jalus, ei saa rahulikult joosta, kohe on mingi kutsikas sabas.

Üldiselt on ta suur inimlemb – kui Rubia seltskonda ja inimeste juurde ei saa, on kohe häälekas kaeblemine lahti. Samas, kui inimesed on kohal või läheduses, ei ole ma temalt piiksugi kuulnud. Igal juhul tuleb arvestada, et tegu on pigem jutukama kassiga.

Magamiseks eelistab Rubia jahedamaid kohti, mis on ilmselgelt seotud tema kvaliteetse talvekasukaga. Kasukas ise on nii huvitav, et otsisin isegi selle ametliku nimetuse välja – tortiepoint. Point tähendab maski (mille juurde käivad ka eri värvi saba ja käpaotsad). Tortie on kilpkonnavärv ehk kolmevärviline muster. Kokku saame väga ilusa värvilahenduse, eriti meeldib mulle tema üks triibuline sukk.

Rubriigid: Rubia. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s