Parim aeg fotode tegemiseks…

… on kohe peale protseduure. Esiteks avastasime Raina kõrvas natuke minevikutaaka, väikese põletiku. Tema sai esimest korda elus kõrvatilkasid ja ei osanud imeliku tundega oma kõrvades midagi peale hakata. Parem on raputada ja neid lidus hoida. Naljakal kombel oli ta mõned minutid hiljem nõus sama ennastunustavalt nurruma kui tavaliselt, mugavalt diivani nurgas ja silmad kinni.

Mulle tohutult meeldib see kerge valge pealiskarv, mis lisandub külgedelt Raina mustale kasukale. Silmaga on seda ka näha, aga fotol on eriti lahe. Kuna Raina veetis kogu aja silmad kinni nurrudes, on temast lahtiste silmade või teistsuguse poosiga pilte päris vähe.

Ramilda tervis on korras, küll aga avastasime pikakarvalise kassi miinused – heledale pesale oksendatud korralikud karvapallid. Tema sai sundkorras karvapalli-pastat kurku, nii et elu on ainult natuke roosilisem kui Rainal. Erinevalt õekesest, kes kannatlikult silitamist ootab, võttis Ramilda fotograafi sihtmärgina. Küll sai pai norima tuldud, küll diivanil, maas ja muudel pindadel poseeritud.

Rubriigid: Raina, Ramilda. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s