Haigus või halvad suhted?

Ma ei arvanud, et kassiblogisse kunagi sellise pealkirjaga postituse kirjutan, aga palun… Asi sai alguse sellest, et karantiinist hoiukodusse jõudes kössitas Raina kaks päeva ainult nurgas. Vahel võttis natuke pai vastu, aga kõndima ei soostunud, pigem korjas ennast kerra ja püüdis vastu seina suruda. Mina (üllatus-üllatus) tõmbasin eile üles paanika ja olin valmis Raina juba hommikul arstile viima – ehk on kassikene haige? Alternatiivi kaaluma pani mind eile hetk, kui Ramilda magas ja Raina soostus natukene patseerima ja nurruma. Äkki ei saa varateismelised õed lihtsalt läbi ja sellest Raina kössitamine? Ramilda pole küll iial välja näidanud, et ta õe suhtes agressiivne oleks, aga eks need suhted ongi keerulised.

Mõeldud-tehtud, tänasest on kassid eraldatud. Ramilda uhkustab oma imeilusa pika kasukaga toas ja üritab Kira-Lola uudishimuga hakkama saada. See tähendab küll palju susinat, aga esimestel päevadel oligi seda oodata. Pärast kahte päeva puurivarbade vahelt sudimist lepitakse tavaliselt ära ja asutakse koos hiirekesi jahtima.

Raina päralt on terve soe vannituba, mis sobib lühikarvalisele kiisule hästi, lisaks on kõrvade ravi soojas kohas kindlasti tulemuslikum. Igal juhul jalutas ta pool tunnikest peale Ramilda välja kolimist vannitoas juba natuke ringi. Loodan, et Raina tervisega pole midagi tõsist lahti – õekeste suhted vajasid lihtsalt pausi.

Rubriigid: Raina, Ramilda. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s