Täpi, noor kassipoiss

Edendamaks sugudevahelist võrdsust tuli meile seekord kodu otsima hoopis kassipoiss – Täpi. Leiti ta päris pisikesena koos õdede-vendadega Paldiski kortermaja keldrist. Hea inimene viis nad samas majas asuvasse korterisse ja hakkas õdedele-vendadele kodu otsima. Paldiskis on aga päris palju abi vajavaid kodutuid kasse ja nüüd ootab Täpi oma kodu meie juures.

Tema kohta oskan hetkel ainult niipalju öelda, et inimesed talle meeldivad – väikese paiga sai ta isegi pesast välja meelitatud ja nurr oli ka kohe lahti. Kuna ta elas koos kaheksa kassiga, siis ilmselgelt saab ta ka teiste kassidega läbi. Nüüd on vaja ainult natuke aega, et kohalike loomadega sõbraks saada. Lola otsustas ennast tutvustada ebatavaliselt rahulikult ja veetis natuke aega puuri ees, püüdes kassipoissi enda ohutuses veenda:

Täpi (algselt Tähni, aga püüa seda kiiresti ja mitu korda öelda…) sai oma nime seljal olevate väga ilusate ja korrapäraste tähnide järgi. Kuna ta mustrilt ja kehaehituselt meenutab natuke meie hurmur Jazzi, siis on latt muidugi ülikõrge 😉

Rubriigid: Täpi. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s