Nagu öö ja päev

Sain vahepeal natukene Bianca ja Baila tausta kohta infot. Sündisid nad Spordi tänaval vanas autovrakis. Nende punane vend on juba uues kodus, samuti ema-isa. Bianca olevat muuseas nagu isa suust kukkunud, pehme ja valge. Nagu paljudes peredes, on õdede iseloomud aga täiesti erinevad.

Bianca väga ei mängi, eelmise hoiukodu sõnul tahab rohkem pai ja nurrutamist. Biancale ei ole tähtis teiste kasside seltskond. Ehk siis, tema sobiks ainukeseks kassiks rahulikku koju, kus ta saab piisavalt tähelepanu. Katsudes on tema kasukas hästi pehme, nii et sülekassiks sobib ta ideaalselt. Hetkel on ta küll veidi leebema näoga, aga nurru ei ole ma Bianca käest veel kätte saanud.

Bailale seevastu meeldib teiste kasside selts väga, ta on energiline ja mänguhimuline, näiteks sobib väga hiir hambus ringi hooksmine. Bailale ei sobi karantiin vannitoas kohe üldse, seda näitab ta ka õhtuti häälekalt näugudes. Mänguajad on tal loomulikult öösel, nii et Baila võiks leida pere, kus on teisi loomi või lapsi, lisaks võimalus magamistoa uks kinni panna. Ta on täpselt seda tüüpi kass, kes hommikul kell neli võidukalt hiirega voodisse saabuks ja mängimist nõuaks. 

Rubriigid: Baila, Bianca. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s