Nurrumootor, kahetaktiline

Nädal hoiukodus on andnud õekestele täiesti uued ilmed. Täna räägin rohkem Bailast, kes on karantiinist kolinud tuppa ja harjub suures puuris kohaliku eluga. Nagu eelmine hoiukodu lubas, on Baila tõeline loomasõber – isegi pahurik Kira püüab teda läbi puuri pesta, koos mängima hakkasid nad esimesest päevast.

Armastust kõikide elusolendite vastu süvendab kindlasti fakt, et Bailal algas paar päeva tagasi tema esimene jooksuaeg. Nüüd on vaja näuguda ja ennast vastu ettejuhtuvaid asju hõõruda. Haarasin võimalusest ja pakkusin hõõrumiseks inimese kätt. Kui esimestel päevadel suundus Baila selle peale otsustavalt enda pessa, siis täna jäi ta kenasti keset puuri paisid nautima.

Meie kõigi rõõmuks tõmbas ta käima ka oma väikese nurrumootori. Hetkel näeb see välja väga kevadise muruniiduki käivitamise moodi – mudi ühelt ja teiselt poolt, süga lõua alt ja kukla pealt… ning ühel ilusal hetkel turtsatab mootor ettevaatlikult käima. Nädala aja kohta on see igal juhul hea saavutus ja rohkemat me temalt hetkel ei ootagi.

Kuna homme on ees õekeste steriliseerimisoperatsioon, siis tegin kevadiselt meelestatud Bailast ka mõned pildid. Mine tea, millal ta taas nii ülemeelikus tujus on 🙂

Rubriigid: Baila. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s