Laatsaret hoiukodus

Sel nädalal jõudis juhtuda mitu asja. Esiteks hakkasid nurrumootorid korralikult tööle, kaks päeva hiljem toppisime ühe kassi soki ja teise vana T-särgi sisse. Loomulikult läksid nurrumootorid jälle natuke rikki.

Kui ajas veidi tagasi minna, siis Baila operatsioonihaav nägi neljapäeval kahtlane välja, selline punetav ja laikudega. Kuna ma pole sellist asja enne näinud, siis panin ikka arstile aja. Enne arstile minekut mõtlesin veel, et kontrollin igaks juhuks Bianca ka üle. Oh üllatust, temal oli haav samamoodi punane! Arsti juures said mõlemad abistava süsti turja sisse ja käsu kassi keel haavast eemal hoida – kui see on juba väheke põletikus, siis sügeleb ja kass lakub haava järjest rohkem põletikku.

Baila kui väiksem isend sai endale vesti elukaaslase sokist – neli auku sisse ja kassile ümber. Natuke naljakas on “viiner kiles” kassi vaadata, kuigi kahju on temast muidugi ka. Õnneks ei tundu vest teda väga häirivat – mängivad Kiraga kenasti edasi, isegi koera kõrval diivanil kannatab lesida ja vahel rõõmustab ta inimesi väikese nurruga. Ehk saame haava järgmise nädalaga korda ja siis ei pea ta ennast pestes ka kellegi teise sokki pesema.

Bianca võitles soki sisse toppimise vastu kõvasti, kogukama õena sai tema endale siis vanast T-särgist lõigatud maika, mis selja pealt sõlmedega kokku käib (taas loomulikult meespoole kapist).

Bianca on kombinesooni kandmisest väga häiritud ja ei nurru enam üldse. Enne riietamise intsidenti käis suur nurrumine juba inimese nägemise peale – loodame, et rõõm tuleb peale riietest vabanemist tagasi.

Rubriigid: Baila, Bianca. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s