Baila vabanes kostüümist

Baila sai eile lõplikult enda sokist vabaks, mille üle on tal ääretult hea meel. Meil ka, sest see sokk oli lõpuks juba nii välja veninud ja ära pestud, et olime talle äärepealt uut tegemas. Õnneks on haav täiesti paranenud ja nüüd saab Baila kogu enda energia inimeste tundmaõppimisse suunata.

Esiteks lubab ta ennast juba sügama tulla, kui ta diivani peal peesitab. Talle tuleb läheneda küll külg ees, lõdvestunud olekuga ja vähehaaval, aga tulemus on seda väärt. Kiisu nurrub patjade vahel, silmad poolkinni ja laseb ennast mõnusalt sügada. Paar päeva tagasi jooksis ta veel toas lahtiselt olles kärmelt eest ära.

Teiseks saime ta täna ise diivani peale mängima, kui kogu ülejäänud pesakond seal ees oli. Jälle väga tubli saavutus. Siit edasi läheb sotsialiseerimine tavaliselt kiirelt – palju mängu ja paisid ning mõne nädala pärast on Baila ilmselt esimene, kes diivani peale hüppab. Selle hetkeni on veel natuke minna ja näiteks koera peale tuleb veidi üllatunud nägu pähe:

Igal juhul hakkan varsti tema kirjeldust muutma – Baila tahab väga inimestega suhelda ja kui ta enda ujedusest üle saab, tuleb temast korralik süle- ja nurrukass. Imeilus pikajalgne nurrukass 🙂

Rubriigid: Baila. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s