Bianca uueks koduks valmis!

Bianca on viimasel ajal läbi teinud meeletu arengu – tema inimarmastus on näha ja kaugele kuulda. Iga kord, kui vannituppa siseneda ja Biancale tere öelda, hakkab tööle korralik nurrumootor. Siis on vaja sirutada, pesast välja tulla ja ennast vastu inimesi hõõruda. Vahel ehmatab küll kõva hääl või ootamatu liigutus ta pessa tagasi, aga paari sekundi pärast on kõik korras ja Bianca tuleb uuesti nurru-ringile. Bianca lemmikasend on umbes selline:

Lisaks on Bianca vaikselt mängima hakanud, aga võrreldes tema õe ja Kira tormamistega on ta väga tagasihoidlik. Jooksmise asemel sudib ta mänguasja käpaga ja viskab nurrudes selili. Tema ainuke keelatud kirg on vetsupaber – kui see laokile jääb, on rull põhjalikult laiali laotatud ja ära augustatud.

Bianca ootaks peret, kus ta saab olla ainuke kass. Teda ei häiri küll teised koerad ega kassid, aga enamasti ju loodetakse, et teine kass on esimesele seltsiks ja mängukaaslaseks. Hoiukodus pole Bianca kuri isegi kohaliku koera Lola peale, aga suurt sõprust või mängu ei ole oodata koera ega kassidega. Küll aga võiks inimeste seltsis peesitada ja nurruda…

Peab arvestama, et Bianca uhke kasukas vajab umbes üle nädala kammimist. See on nii pehme, et muidu tulevad sinna pisikesed pusad, millest saavad suured pusad ja siis tuleb juba kääridega kassikest aidata. Õrnast kammimisest ei tee ta väljagi, nurrub harjamise ajal sama rõõmsalt edasi.

Selle pildi panen üles puhtalt selle pärast, et tal on nii kaval nägu ees… Bianca küll ei tea, kes kogu toidu ära sõi 😉

Rubriigid: Bianca. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Bianca uueks koduks valmis!

  1. Silvi Kiilmann ütles:

    Ilus ja nunnu kiisuke! Sellele kiisule pakuksin küll kodu ja palju armastust!!!!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s