Baila tuli kapist välja!

Baila teeskles kogu siinoleku aja, et talle inimesed eriti ei meeldigi ja pigem suhtleb loomadega. Just paar päeva tagasi kurtsin teistele kassiabilistele, et Bailat võib meelitada toidu või mänguga, inimene on ikka hirmus elukas, kellega ta pigem ei soovi suhelda. Eile juhtus aga imelik asi, Baila tuli diivanile, hakkas nurruma, pai norima ja ära ei läinudki 🙂

Üks kord võib ju juhus olla, aga täna tegi ta sama triki ja veetis terve õhtupooliku koos inimestega diivanil, tema katkematu nurru pikkus oli kuskil pooleteise tunni ringis. Siis väike paus ja uus nurr. Nii, et võib julgelt öelda – Baila on kapist väljas ja tunnistab avalikult, et talle meeldivad inimesed.

Lisaks avastasime, et Baila on arvutihuviline. Hetkel istub ta mu kõrval, nurrub ja jälgib väga tähelepanekult ekraanile liikuvaid tähti, mida proovib vahepeal ka õrnalt nuusutada või käpaga sudida. Proovisime ka kassidele mõeldud arvutimängu. Kira ei tee arvutiekraanil ujuvatest kalakestest väljagi, aga Baila oli kohe vägagi huviline. Õnneks saime jupi tema esimesest arvutikogemusest ka “lindile”:

Ma ei ütle kaugeltki, et Baila kõik hirmud on kadunud – selleks läheb veel aega ja toas kõndides kipub ta ikka eest ära jooksma. Võõraid inimesi nähes on diivanialune samuti veel armas, aga võtame ühe sammu korraga, praeguseks on ta väga tubli.

Rubriigid: Baila. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s