Neli aastat koduootel

Täna jõudis hoiukodusse üks erilise saatusega kass. Jetta on Kassiabi “raudvara” – ta on suures hoiukodus veetnud kogu oma elu. Kassiabi inimesed on tema eest neli aastat armastusega hoolitsenud, aga kuna Jetta on tagasihoidliku välimuse ning iseloomuga, ei jää ta kahjuks kassi valima tulnud inimestele esimesena silma. Nii on ta enda korvis rahulikult kerratõmmatuna vaadanud, kuidas vahetuvad aastaajad ja toa kassid.

Sarnaselt inimestele on ka kassid erinevad. Osadele sobib vilgas kommuunielu, teistele rahulik nurgake raamatu ning teetassiga. Tundub, et Jetta on pigem vaikse elu pooldaja, nii on tal viimasel ajal stressiga välja löönud mitmed viirushaigused – kord on silmad rähmas, kord nina vesine.

Meie esimene ülesanne on Jettale anda aega, rahu ja silmatilkasid. Ta sai päris oma toa, kus ei käi ükski teine loom. Jetta tuba me kahjuks küll remontida ei jõudnud, aga plusspoolelt on tema akendest näha aed koos pääsukestega ning aknast paistab sisse pealelõunane päike.

Rubriigid: Jetta. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to Neli aastat koduootel

  1. K.K ütles:

    Mu süda lihtsalt murdub 😦 Kui kunagi iseseisva elu peale satun ja loomi pole (praegu kõikides “kodudes” üks kuni mitu kassi-koera), siis kindlasti võtan oma loomad sealt sellistest kohtadest. Loomad on parimad ja olles elanud terve elu loomadega koos, siis kui vahepeal siin ei olnud ühes elukohas loomi, siis oli nii tühi tunne. Loomad jagavad meie tundeid ja nad on alati olemas tingimusteta armastusega. Seda tunnet ei saa mingil muul moel kogeda, kui omada looma, armastada teda ja hoolitseda tema eest ja luua temaga side ja kontakt.

  2. Maria Alanurme ütles:

    Mina küll ei saa aru, kuidas nii muhe miisu pole endale veel päriskodu leidnud.. Nüüd varsti äkki leiab! Pikad pehmed paid talle : )

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s