Vihmase päeva üllatuskülaline

Olin just kurtmas tänase aeglase päeva üle, kui helises telefon. Solarise keskuse parlas uitas väike kassipoeg, kes oli sinna ilmselt jäetud, sest kinnisesse maa-alusesse parklasse on kassipojal päris keeruline ise pääseda. Kuidas iganes ta sinna sai, parkla koos paljude autoratastega on kassipoja jaoks ilmselgelt ohtlik koht.

Kui me kohale jõudsime, oli helistaja kiisupojale juba transpordipuuri ostnud ja püüdis teda viineri abil auto alt välja meelitada. Natuke viinerit läks kiisule sisse, aga šokis kass auto alt välja ei tulnud. Nii polnud midagi parata, piirasime auto sisse ning pärast mõningast autode vahel jooksmist oli Solarise turvamehe käes üks pisike küünistav ja hammustav pundar.

Arsti juures osutus pundar kassipoisiks, kellel vanust umbes kaks kuud. Esmasest šokist toibunud, otsustas ta ülevaatuse käigus hoopis nurruma hakata, mis hajutas meie kartused metsikust kassipojast. Titt oli lihtsalt surmahirmu täis ja üritas ennast parklas kaitsta.

Kuna Kassiabis on pidevalt heade kassinimede kriis ja meile helistanud hea inimene on kasside püüdmise kõrvalt ka kohviku perenaine, sai kassipoiss nimeks Kukkel.

Nüüd ootab Kuklit ees nädal karantiini. Oma koheva karva all on ta nii nääpsuke ja nälginud, et enne kosumist ei saa ta isegi ussirohtu, see võiks tal lihtsalt mürgituse tekitada. Järgmistel päevadel saab Kukkel vitamiinisüste, vähekese kaupa seedimist toetavat toitu ja ennast välja magada. Kui toit enam kõhulahtisust ei tekita, saame vaikselt hakata parasiite tõrjuma ja viirushaigusi välistama.

Teades, kui palju haigusi on sel suvel kassipoegadel, siis hoidke Kuklile pöialt, et tema hädad piirduksid ainult katkise nina ja seedehäiretega. See tubli kassititt on oma vanuse kohta piisavalt näinud. On aeg, et Kukli elu hakkaks ülesmäge minema.

Rubriigid: Kukkel. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to Vihmase päeva üllatuskülaline

  1. Liza ütles:

    Kuidas kassikesel läheb?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s