Sammhaaval harjumine

Jetta on meie juures veetnud juba kuu aega. Ütlen kohe ära, et suuri muudatusi ja üllatusi pole meil rääkida – Jetta taustaga kiisust ei saa oodata, et ta hommikul üles ärkaks ning otsustaks sülekiisuks hakata. Ometi on juhtunud palju pisikesi, kuid toredaid asju.

Söömine – Jetta söögiisu on muutunud nii heaks, et kaalusin juba tema krõbinate kaalumist ning päevaportsjoniteks jagamist. Loosi lähevad nii (kvaliteet)krõbinad kui kassikonserv, nii et suuremast stressist on kiisu üle saanud.

Mängimine – Jettal on mitmeid mänguasju, aga hetkel ei julge ta neid inimese juuresolekul kasutada. Küll aga näen rõõmuga, et hommikuti on pall sageli teises kohas kui õhtul. Samuti otsustas ta natuke mängida ühe tapeediservaga, mis oli lahti. Nüüd on lahti oluliselt suurem tapeediserv, aga jätsin selle nii, nagu ta on. See tuba ootab niikuinii remonti, las Jetta siis aitab natuke.

Inimesed – suhe inimestega on Jettale kõige raskem, suures hoiukodus nägi ta neid harva ning kuna ta haigestus stressi tõttu sageli, siis inimesed ju ravisid teda. Vastik. Nüüd on meil välja kujunenud “hea politseinik” ja “halb politseinik”. Mina panen silmarohtu ja olen see paha, keda tuleb ikka oma korvist põrnitseda. Edasiminek on küll olnud selles osas, et varem ta peitis enda silmi, nüüd vaatab juba täitsa selge kassipilguga:

Hea politseinik ehk pere meespool on aga palju suuremas soosingus. Eile üllatas Jetta näiteks sellega, et tuli talle lausa uksele vastu uudistama. Puudutada ta ennast küll ei lase, aga mina pole seda kassi küll eriti kõndimas näinud, veel vähem inimese poole tulemas. Tundub, et ravi lõppedes pean ohtralt nämmat süüa viima ja püüdma teda veenda, et tegelikult olen ka hea 😉

Rubriigid: Jetta. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

1 Response to Sammhaaval harjumine

  1. kiisuk ütles:

    oi kui toredad uudised 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s