Ideaalne pesukass Ene

Kuna Kassiabi on suve lõpul kodu otsivatest kassipoegadest ülerahvastatud, tuli meile täna hoiukass Ene. Ta on tõeliselt graatsiline noor kass, sale, pikkade käppade ja kitsa näoga. Tänu sellele, et Ene on vaktsineeritud ja ussikuur tehtud, siis pole püsiloomadele rängemaid nakkushaiguseid karta. Igaks juhuks otsustasime Ene kohe saabudes ka ära pesta, et minimeerida ka seenhaiguste riski.

Võib öelda, et see tegevus oli kõigi jaoks üllatav. Kõigepealt oli muidugi üllatunud Ene ise, kes pidi autos sõitma ja siis märja vee käes olema. Kõige rohkem imestasid aga inimesed, kuna kass lihtsalt istus dušikabiini põhjas ja ei teinud katsetki seina või pesijat kasutades püstloodis üles joosta, nagu juhtub tavaliselt. Ene lasi ennast korralikult läbi leotada, sisse seebitada, ära loputada ja istus hiljem kannatlikult käteräti sees ning kannatas viisakalt ära ka kuivatamise. Sellist asja pole ma veel näinud 🙂

Esimese paari tunniga on inimesed igal juhul juba vaimustuses ja võlutud. Loodan väga, et loomadega tutvumine läheb sama kiiresti.

Ene veel kuivana:

Rubriigid: Ene. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s