Meie kiisul kiired käpad

Aeg läheb märkamatult ja Mirja on meie juures elanud juba kuu aega. Nüüd oleme nii palju tuttavaks saanud, et julgen väita – Mirjast saab väga hea pereliige inimestele, kes otsivad endale tõelist kassina käituvat kassi.

Mirja naudib väga paisid, aga oskab ka enda eest seista, kui ennast ebakindlalt tunneb. Enamasti on käpalöök küll pehme, aga igal juhul sobiks Mirja paremini perre, kus ei ole väikeseid lapsi. Ma ei saa lubada, et ta ei kasuta hambaid või küüsi, kui näiteks pere pisim otsustab teda sabast tirida. Loomulikult, kassi sabast tirida ei tohi ja laps peab seda teadma, aga tänaval elanud kiisu kiire reaktsioon võib mudilase ja kaslaste suhted pikaks ajaks sassi lüüa. Õnneks on Kassiabis palju leebe loomuga kasse, kes sobivad nii suurte kui väikestega 🙂
IMG_8936_v1

Mõningase harjutamisega oleme Mirja kommet “löön-iga-asja-peale-käpaga” ümber kanaliseerimas inimestelt mänguasjadele. Eks ta vahel muidugi sudib ka mind, aga suurema osa ajast on ohver pika ridva otsas suletutt, mida püüda ja võidukalt enda tugitooli alla vedada.

Mirja kammimiseks mõeldud hari seisab küll tema sooja pesa kõrval, aga palju ta sellest ei arva. Sain Mirjale küll eriti maitsva söögi kõrvalt paar korda sellega pai teha, aga siis oli ka harja õnn läbi. Loomulikult sai ta käpaga 🙂

Rubriigid: Mirja. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to Meie kiisul kiired käpad

  1. Marilis ütles:

    Mare kammib Seinet sellise kindaga, millel on harjased küljes. Seinele hirmsasti meeldib, arvab, et paitatakse. Äkki oleks sellisest asjast ka Mirjale abi?

  2. Katja ütles:

    Tuleb proovida 🙂 Esialgu ma ei saa teda ka käega mujalt paitada kui pea pealt ja keskseljalt, aga tulevikuks kindlasti hea idee!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s