Kirju elu

Viimase nädala jooksul on uude koju läinud nii Murzilka kui Kõu ja nüüd on Musta Kiisu Lasteaias ainult üks must kiisu, Taarka. Tema on hakanud meil hoopis rohkem mängima ja sööma, nurrub palju ning ootab kodu, kes tahaks palju süles istuvat kiisut. Taarka vajab veel poputamist, sest Lasnamäe ehitusprahis elamise ajal oli tal väga palju usse ja nüüd peavad nii tema seedimine kui karvastik veel mõnda aega kosuma.
Julge Taarka: kes meile siia toodi?
IMG_9275_v1

Mustade kiisude asemele tulid meile täna kaks imeilusat kirjut poissi, Dannu ja Toby.

Ka väike Toby on Lasnamäe tänavalaps ja paraku on ta sama luukõhn kui Taarka Kassiabisse jõudes, puusaotsad ilusa kasuka seest turritamas. Tema hakkab samuti saama vitamiinipastat, et võimalikult kiiresti kompenseerida titeeas saamata jäänud toitained. Hetkel on tema ka kõige õnnetum, väriseb ja näub õnnetult. Hea, et ta veel nooruke on, neil läheb sisse elamine kiirelt.
IMG_9289_v1

IMG_9291_v1Esimese tunni põhjal võib öelda, et Dannu on samasugune hurmur, nagu kunagi meid ümber käpa keeranud sarnase kasukaga Jazz ja Täpi. Midagi lihtsalt on nendes valge-täpilistes poistes, mis teeb nad nii stressivabaks ja rõõmsaks. Peale lühikest peidusolekut tuli Dannu välja, nurrus veidi mu süles, mängis hiirekesega ja tegi tutvust teiste kassidega. Taarka urisemisest ei tee ta väljagi ja uurib rahumeeli tuba.

Rubriigid: Dannu, Musta Kiisu Lasteaed (Kõu, Taarka, Murzilka, Reseeda), Toby. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s