Lasteaiakohtade nappus

Sügis läheneb ja Kassiabi täitub taas uups-kassiperedega. Ma jätkuvalt imestan, kuidas inimesed täiesti veendunud häälega lasevad kassidel paljuneda, rääkides “looduslikust valikust”. Kassid ei ole looduses metsikult elanud juba mitusada aastat, kodustatud kassi paljunemise eest vastutab ikka inimene, mitte enam loodus. Paraku unustatakse see mugavalt ära ja sellega seoses on meie kassilasteaeda tekkinud järjekorrad.

Pühapäeval tuli meile imeilus pikakarvaline poisslaps, kes sai nimeks Domingo 🙂 Ta on küll tänaval kasvanud, aga tõeline nurruloom, kes ei ole susisenud ei teiste kasside ega inimese peale. Eile oli ta küll veidi etteheitva näoga, aga see on mõistetav, ta ei ole ju kunagi toas elanud ja kõik on uus.
IMG_9319_v1Täna jõuavad meie juurde Paldiskist leitud Ott ja Fiksu, kes on juba hoiukodus elanud ja samuti inimeste-kassidega harjunud:
galeriiv75123_v1

Loomulikult ei tasu unustada Dannut ja Toby, kes on meil juba staažikad olijad ehk siis juba peaaegu nädala kohal olnud 🙂
IMG_9301_v1IMG_9280_v1

Üle viie kassi meile tõesti ei mahu, nii on lasteaiajärjekorras suuresilmsed kassilapsed Potsu ja Notsu. Kuigi nad ei ole veel meie hoiukodusse jõudnud, siis on ka nemad koduotsingul ja nende kohta saab küsida minu käest (kontakt lehe paremal äärel), numbrilt 55571625 või aadressilt kodu@kassiabi.ee
IMG_0009_v1

Rubriigid: Dannu, Domingo, Fiksu, Toby. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s