Maja nurruküttele

Tänasest on meie lasteaed ametlikult ületäitunud, nimelt tulid meile ka õekesed Notsu ja Potsu. Nii, et nüüd elab meie kassitoas kuus kassi, koos enda omadega on meil siis kaheksa kassi ja koer, imikust rääkimata 🙂 Kui me suudaksime kuidagi nurrust elektrit toota ja sellega maja kütta, võiksime julgelt külmale talvele vastu minna.

Kõige nurrum on meil muidugi Dannu, kes on täielik hurmur ja kõigi inimeste ning kasside lemmik. Dannu ei ole kunagi üksi, küll kutsub ta Fiksut mängima või magab Domingo kaisus. Dannule tahaksime väga leida kodu, kus oleks teine kass või koer seltsiks.
IMG_9328_v1

Alguses tagasihoidlik Toby on samuti väga nurrulembene. Teda olen ma siiani käinud vähemalt kolm-neli korda päevas silitamas, siis ta nurrub ja sööb. Õnneks on ka ilma silitamisabita sööma hakanud, mis on temast väga tubli, sest juba nädala lõpus ootab teda ees uus kodu.
IMG_9331_v1

Meie ainus pikakarvaline kass on rahulikuma iseloomuga ja sobib pere ainsaks kassiks. Domingo ei tule kunagi ise ennast peale suruma, aga hindab sügamist ja silitusi kõrgelt. Nurrub mõnusalt ja ootab kannatlikult, kuni silitamise järjekord temani jõuab. IMG_9332_v1

Pühapäeval asus nurruma ka must Fiksu. Päris ise ta veel inimest tervitama ei tule, aga kui tema juurde minna, siis nurrub kõva ja selge häälega. Silitada on teda mõnus, sest Fiksu kasukas on hästi siidine. Tundub, et temast tuleb vähese aluskarvaga kass, nii et Eesti oludes sobib ta ainult tubaseks kiisuks (eelmises postituses on rohkem fotosid).
IMG_9327

Uustulnukad Notsu ja Potsu on kohavahetusest väga häiritud ja neist ma pilti ei hakanud tegema. Vaene väike Notsu oli lausa nii stressis, et püüdis põgeneda mööda seinu, aknavõret ja lagesid.  Hetkel on veel vara öelda, kas Notsu on valmis lasteada jääma või vajab ta rahulikumat hoiukodu, kus saab inimesega omas tempos tutvuda. Teised tegelased olid toas valitsevast paanikast veidi häiritud ja otsustasid igaks juhuks riiuli peale ronida.
IMG_9341_v1

Rubriigid: Dannu, Domingo, Fiksu, Potsu, Toby. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s