Mida rohkem kassidega telegen…

… seda vähem mulle inimesed meeldivad. Täna jõudis meile imeilus maskiga kass, keda perekond hoidis maja külge kinni seotuna, kuna kass oli ühte külla tulnud last küünistanud. Ma parem ei hakka rääkima saagat, et lastega peres peavad kassil olema alati küüned lõigatud ning kassi-lapse tutvustamisel on teatud reeglid.
Ei taha ette kujutada, kui kaua see endine pereliige oleks seal nööri otsas kõlkunud, kui üks Kassiabi endine abiline ei oleks temast teada andnud.
SAMSUNG

Ühesõnaga, kui kellelegi meeldivad maskiga kiisud, siis selline õnnetu kiisu otsib kodu. Nime sai ta ilu- ja armastusjumalanna Freia järgi, ta ise on täiesti kindel, et on jumalanna. Vanust on Freial umbes neli aastat ja ta on harjunud ka koeraga. Hetkel on kiisu natuke stressis, aga loodame, et ta saab sellest üle.
IMG_9485_v1

Veidi positiivsema noodi juurde, siis lasteaeda tulid Eduri ja Ederi õde-vend, valge poiss Zeru (baski k “lumi”) ja tüdruk Esti (baski k “armas”). Lumivalge ja helesiniste silmadega Zeru on kahjuks  kurt, nii otsime talle rahulikumat kodu, kus lapsed teda krabamisega ei ehmataks.
IMG_9465_v1

Meie ainuke tüdruk Esti on jälle teise venna, Ederi moodi valge-triibulisekirju. Väga ilusate oranžide silmadega, tõeline nurruloom, kes on alati uksel esimesena vastas ja mängudes vendadest väledam.
IMG_9461_v1

Rubriigid: Eder, Edur, Esti, Zeru, Freia. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s