Lapsed koju!

Viimased paar päeva on olnud rõõmsad. Teisipäeval said koju nii lasteaia ainuke tüdruk Esti kui Lalo, kes alustas argliku kassina, aga koju mineku hetkeks oli juba täielik nurrukiisu. Mõlemad hakkavad elama tubase kassi turvalist elu ja hoiukodu jääb nende uutest kodudest pilte ja uudiseid ootama.

Täna sain aga üllatuse osaliseks, mille peale siiamaani naeratus näkku tuleb – meie ülisõbralik, imeilus ja kurt Zeru sai endale täiesti ideaalse kodu kurdi noormehe juures. Zerut oli ka enne paar korda küsitud, aga siis jõudsin jutuni, et ta pole lihtsalt ilusate silmadega valge kass, vaid tema kodu peab õppima, kuidas suhelda kassiga, kes ei kuule. Selle jutu peale kadusid huvilised alati ära. Küllap nii pidigi minema, sest nüüd jõudis Zeru sellisesse koju, et mul on hing tema pärast täiesti rahul. Zeru sai kõige teadlikuma ja tema vajadustega paremini arvestava peremehe 🙂
IMG_9463

Rubriigid: Eder, Edur, Esti, Zeru, Lalo, Dado. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

2 Responses to Lapsed koju!

  1. Maarika ütles:

    Mis juhtus, miks Zeru uuesti kodu otsib?:(

    • Katja ütles:

      Omanik pidi temast kahjuks loobuma. Isiklikud teemad, mis ei ole üldse Zeruga seotud. Teen temast varsti uued pildid ja uue loo, siis saab seda jagada ka.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s