Zeru on tagasi

Vahel teeb elu keerdkäike. Omanik pidi meie valgest Zerust loobuma vaid paar kuud peale talle kodu pakkumist ja nii on Zeru tagasi hoiukodus. Kuna hoiukiisude suveruum on nüüd juba välistemperatuuril, võtsime poisi püsiloomade juurde tuppa.

Zeru näitas ennast igatpidi heast küljest – nuusutas toa üle, sõi, käis kastis ja tuli diivanile pai norima. Kohalik koer teda eriti ei häiri ja kassid pakuvad talle väga huvi. Esimese paari tunni põhjal võib väita, et tegu on mõnusa kassipoisiga, kes ei lase ennast elumuutusest väga kõigutada.
Diivan? Sobib:
IMG_9595

Meie kassid asja muidugi nii sõbralikult ei suhtunud – Kira hoiab viisakat distantsi, aga Ruu ei tule köögist väljagi. Kui Zeru Ruule läheneb, kostab nii veendunud sisinat ja lärmi, et Zeru saab isegi ilma kuulmata aru – tuleb eemale hoida. Huvi on tal muidugi nii suur ja ehk leebuvad meie neiud ajapikku.
Zeru püüab Kirale härrasmehelikult läheneda:

IMG_9593

Üks asi on kindel – Zerule valime uut kodu väga hoolikalt. See noor kiisu on oma lühikese elu jooksul liiga palju kolinud. Nüüd ootame ära tema Õige Perekonna.

Rubriigid: Eder, Edur, Esti, Zeru, Hoiukodu, x- Kohalikud elanikud. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s